Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Rodina Shanových

Napsal: Mistr jouda
Dne: 5.7.2013 22:13
Kategorie: Star Wars obecně
Zpět na fórum

Jaký je příbuzenský vztah mezi Satele Shan a Bastilou Shan?
Přidat komentář
Obrázek uživatele Clonetrooper Neyo
25-26
5. Červenec 2013 - 22:18
Na tady máš odkaz » A hledej Joudo.

Glory to the emperor!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Adamus
28-29
5. Červenec 2013 - 22:19
Tak a dost.

=>>> www.wookiepedia.org ( odkaz » ) <<<=

Už by stačilo toho spamování, ne? To fórum slouží pro smysluplné dotazy a ne na to, aby tady nějaký jouda spamoval každou půl hodinu nový dotaz.

"Savior, conqueror, hero, villain… You are all things, Revan, and yet, you are nothing."

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Clonetrooper Neyo
25-26
5. Červenec 2013 - 22:22
Půl Hodina :DD spíš co 10 minut nová přiblblá otázka kterou si může vyhledat i sám..

Glory to the emperor!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
5. Červenec 2013 - 22:22
Tohle není spam. A tohle je jouda odkaz »

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
5. Červenec 2013 - 22:24
TY říkáš, že mé otázky ke star wars jsou blbosti? Tak v tom říkáš ž i STAR WARS blbost.

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
-2
-1
Obrázek uživatele Clonetrooper Neyo
25-26
5. Červenec 2013 - 22:28
Star Wars není blbost, Star Wars je můj smysl života.Aletvoje otázky jsou blbé v tom že je tu píšeš každých 10-20 min. chceš aby ti to někdo našel, proč si to nenajdeš sám ? co ?

Glory to the emperor!

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
5. Červenec 2013 - 22:34
Problém byl, že jsem nevěděl kde, ale teď už, a nebuď tak agresivní, překypuješ temnou stranou...

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Adamus
28-29
5. Červenec 2013 - 22:37
Hlavně že už se tady pod Tvými příspěvky odkaz na wookiepdii objevil nejméně pětkrát.

"Savior, conqueror, hero, villain… You are all things, Revan, and yet, you are nothing."

+1
0
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
5. Červenec 2013 - 22:41
Ale já nevěděl, že tam je napsaný příbuzenský vztah Bastily a Satelou

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
-5
-1
Obrázek uživatele Clonetrooper Neyo
25-26
5. Červenec 2013 - 22:44
A to jenom tohle ? a co ty předchozí otázky ?

Glory to the emperor!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
5. Červenec 2013 - 22:46
seš trapnej, když chceš odpovědět na moji otazku, nemusis davat dislike, a jaky otazky? S tím hlavním městem? hm tak mi posli odkaz z wookipedie, kde je napsaný hlavní město, hm schválně, jestli to najdeš...

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Clonetrooper Neyo
25-26
5. Červenec 2013 - 22:51
Hledal jsem napsal jsem, a ty otazky byly to tyhle křižník, hlavní město, Chewbacca a teď tohle

Glory to the emperor!

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Adamus
28-29
5. Červenec 2013 - 22:46
Nevěděl.. nic ti ale nebránilo si to zjistit. Za tu dobu, než jsi vytvořil toto vlákno na fóru, sis to mohl úplně v pohodě vyhledat, když to nevíš.

Satele Shan je dcerou rytířky jedi jménem Tasiele Shan, která byla přímým potomkem Revana a Bastily.

"Savior, conqueror, hero, villain… You are all things, Revan, and yet, you are nothing."

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
5. Červenec 2013 - 22:51
Dobře, zakopeme světelný meč. Jo, to s tim Revan a Bastilou jsem nevěděl. A nebyl Revan i v té hře Star wars: the Old Republic?

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Adamus
28-29
5. Červenec 2013 - 22:52
Panebože ...

"Savior, conqueror, hero, villain… You are all things, Revan, and yet, you are nothing."

+1
+5
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
5. Červenec 2013 - 22:59
Já myslim hru, tu MMO RPG, ty Panebože ...
Nechápu tě, uznávám, že jsem napsal více příspěvků. Stačí?
EDIT: viz odkaz »

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
-5
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
8. Červenec 2013 - 22:56
samozřejmě, že byl revan v swtor
joudo, seš v pohodě?

Fight for the win!!!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
8. Červenec 2013 - 23:22
No, já ho znám ze hry KOTOR, ne z The Old Republic...

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
-1
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
9. Červenec 2013 - 9:03
kotor má v názvu taky the old republic (knights of the old republic)

Fight for the win!!!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
9. Červenec 2013 - 13:18
Chápeš rozdíl mezi hrou Knights the old republic a Star Wars The old republic?
KOTOR je cca 10 let starý...
EDIT: jasně, dej mi dislike :(

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
-2
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
6. Červenec 2013 - 10:32
Joudo ty nejsi normální. Už tolikrát ti dali odkaz na wookiepedii, ale ty stejně zakládáš nové témata na fóru, aby to našel někdo místo tebe. A výmluvy typu, že jsi to nevěděl ti moc nepomůžou, protože kdybyses alespoň jednou na tu wookiepedii podíval, uviděl bys, že je tam 104324 stránek. Takže používej hlavu. Přestaň být líný a vyhledej si to. Chceš vědět vztah mezi Bastilou a Satele? Oukej, vyhledej si Satele a čti. Chceš vědět jak zemřel Chewbaca? Tak si to vyhledej! Ale ne, že kvůli každé věci, kterou nejsi schopen možná se ani pokusit najít, tady budeš zakládat nové téma. Pokud máš problém s angličtinou, existují slovníky a překladače nebo česká wookiepedie: odkaz » Ale není tam toho tolik.

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
0
-1
Obrázek uživatele Adamus
28-29
5. Červenec 2013 - 22:30
Já říkám že SW je blbost? A kde prosímtě? Myslíš, že kdybych měl na SW takový názor, tak chodím na takovou stránku jako je tahle?

Prober se Joudo!

Řešil jsem to, že jsi schopen během pár minut sem na fórum napsat víc příspěvků, než někteří uživatelé za celou dobu svého působení zde na webu. Najdi si to. Wookiepedia je taková studna veškerých informací o SW, takže napřed hledej tam, vemi si slovník pokud budeš mít třeba problém s angličtinou... teprve až něco nenajdeš, tak se ptej.

"Savior, conqueror, hero, villain… You are all things, Revan, and yet, you are nothing."

+1
0
-1
Obrázek uživatele Halt01
5. Červenec 2013 - 22:32
Ty hodnosti se ještě nezavedly. Ještě nemusíš spamovat.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Asajj Ventress
22-23
6. Červenec 2013 - 10:41
Teď tady spamujeme všichni.

Všichni se měníme, když se nad tím zamyslíte, všichni jsme rozdílní lidé napříč svými životy. A to je v pořádku, to je dobré, musíš se stále posouvat, dokud si pamatuješ všechny ty lidi, kterými jsi býval

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Aayla Secura
26-27
6. Červenec 2013 - 11:01
hele jaktože mi ta hádka nějak ušla... to se musí napravit !!!

"Sometimes it takes courage to stick to one's believes, young Padawan, as any Jedi well knows."

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Aayla Secura
26-27
6. Červenec 2013 - 11:02
Matka a dcera myslím :)

"Sometimes it takes courage to stick to one's believes, young Padawan, as any Jedi well knows."

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
6. Červenec 2013 - 11:23
Nene. Revan a Bastila spolu měli Tasiele Shan. Ta pak měla Satele.

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
0
-1
Obrázek uživatele Aayla Secura
26-27
6. Červenec 2013 - 11:42
tak jsem myslel špatně...takže babička XD

"Sometimes it takes courage to stick to one's believes, young Padawan, as any Jedi well knows."

+1
0
-1
Obrázek uživatele Sev
24-25
Sev
6. Červenec 2013 - 13:10
Nikoliv, mezi Bastilou a Satele jsou tři století. Tudíž předkové Satele byli:
Bastila Shan + Revan
Vaner Shan
Reesa/Bress Shan
--cca 5 generací--
Tasiele Shan

a až pak byla Satele, tudíž je Bastila Satelina praprapraprapraprababička a Satele se s ní nikdy nemohla potkat.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
6. Červenec 2013 - 13:33
Aha, máš pravdu. Tak v tom případě se omlouvám. Ale něco jsem našel. Je to přímo o jejich rodu a je tam i rodokmen: odkaz »

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Sev
24-25
Sev
6. Červenec 2013 - 13:48
Tak to mám skoro správně :-)

+1
0
-1