Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Je Skywalker mistr nebo ne?

Napsal: klerik
Dne: 15.12.2012 15:17
Kategorie: Klonové války - The Clone Wars
Zpět na fórum

V Klonových válkách je Skywalker už mistr. Má dokonce svojí padawanku Asoku. Ale pokud vím, tak Klonové války se odehrávají mezi druhou a třetí filmovou epizodou a ve třetí epizodě ještě stále Anakin není uznaný jako Mistr Jedi. Jak to tedy je? Že bych narazil na nekonzistenci? :)
Přidat komentář
Obrázek uživatele Darth Mirek
24-25
15. Prosinec 2012 - 15:23
Anakin Skywalker skutečně měl v CW padawanku ale nebyl mistr :-)

Don't ask, if you don't care.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele klerik
39-40
15. Prosinec 2012 - 15:27
Ale vždyť už tam vystupuje i jako genrál, což je hodnost, kterou mají přece jen mistři.

www.Klerik.cz - Můj blog o Linuxu, hrách, životě, ...

+1
-2
-1
Obrázek uživatele Pětka
24-25
Pětka [Redaktor]
15. Prosinec 2012 - 16:13
Hodnost generál dostávali i rytíři....

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
+3
-1
Obrázek uživatele klerik
39-40
15. Prosinec 2012 - 17:29
Tak pak je to jasné :). Díky za vysvětlení.

www.Klerik.cz - Můj blog o Linuxu, hrách, životě, ...

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Darth Mirek
24-25
15. Prosinec 2012 - 17:13
A proč by měli hodnost generála dostávat jen mistři?

Don't ask, if you don't care.

+1
+4
-1
Obrázek uživatele klara1
24-25
15. Prosinec 2012 - 16:50
Anakin dostal na začátku Klonových válek titul rytíře Jedi a získal hodnost generála a později i padawanku Ahsoku, ale titul mistra mu nepřiděli. Jeho jmenování rytířem bylo v kreslených Klonových válkách.

"Ne každý, kdo bloudí, je ztracen." - J.R.R. Tolkien

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
15. Prosinec 2012 - 17:13
je to mistr Ahsoky, ale je rytířem Jedi

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
+1
-1
Obrázek uživatele klara1
24-25
15. Prosinec 2012 - 17:27
Učedníka může mít i rytíř.

"Ne každý, kdo bloudí, je ztracen." - J.R.R. Tolkien

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
15. Prosinec 2012 - 17:36
já vím, však to píšu

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Halt01
15. Prosinec 2012 - 23:15
Pokud se do toho můžu vložit, tak Jedi může získat titul mistra AŽ POTOM co vycvičí svého prvního padawana. To je podmínka. Takže dokud bude Ahsoka padawan, bude Anakin rytíř.
Ale jistý si tím nejsem, tak mě případně opravte...

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
15. Prosinec 2012 - 23:37
Titul 'Mistr Jedi' byl nejvyšší formální hodností, jakou mohl dosáhnout člen Řádu Jedi. Byl vyhraněn pro ty, kteří prokázali výjimečnou oddanost a zkušenosti, stejně jako rovnováhu v Síle a často také boji, pouze jedinci s hodností Mistr mohli být přítomni Nejvyšší Rady Jedi - až na pár výjimek (jako Anakin Skywalker a Ki-Adi-Mundi). - z Wookiepeedie Také se tam píše, že nejsnadnější cesta k získání titulu byla vycvičit jednoho či více Padawanů - takže to nebylo nutné vycvičit padawana.

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+8
-1
Obrázek uživatele Halt01
16. Prosinec 2012 - 11:44
Ou, moje chyba... Paměť už mi zřejmě neslouží...

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Asajj Ventress
22-23
18. Prosinec 2012 - 20:28
já myslím že není. Ve 4 obi wanovi říkal: Když jsem vás opuštěl byl jsem učedník nyní jsem mistr.

Všichni se měníme, když se nad tím zamyslíte, všichni jsme rozdílní lidé napříč svými životy. A to je v pořádku, to je dobré, musíš se stále posouvat, dokud si pamatuješ všechny ty lidi, kterými jsi býval

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Yellyman
29-30
Yellyman [Bývalý Správce]
20. Prosinec 2012 - 22:47
Možná lehce od tématu, ale celá ta věc s Anakinem a Ahsokou smrdí! Ahsoka je ( od poloviny 3 série) jedním z mých nejoblíbenějších TCW charakterů, přesto s jejím zasazením do role v jaké se nachází nesouhlasím. Anakin se v Clone Wars chová ZCELA jinak než ten nerozhodný a rozpolcený "vyvolený" v Epizodách II a III.
Pro mě největší fail ze strany tvůrců: převedení hraného Anakina do cartoon verze se dle mého nezdařilo. Krom jména jde o zcela jinou postavu.

JAMU

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Darth Mirek
24-25
21. Prosinec 2012 - 8:35
Já jsi naopak myslím že se jim to podařilo celkem dobře (ne nejlíp ale dobře), nebo alespoň já tam tu podobnost vidím. Podle mne se Anakin chová zcela přirozeně, někdy normální nálada, někdy zlost...... a taky nešetří vztekem což je celkem důležité.

Don't ask, if you don't care.

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
21. Prosinec 2012 - 8:59
naprosto souhlasím, ve filmech (v celé první trilogii), šlo vidět proč se přidal k temné straně, že k ní chodil po malých krůčcích, jenmže v TCW je to idol dobra a nemá ani náznak temné strany -.-

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
-3
-1
Obrázek uživatele Obi-van Kenobi
22. Prosinec 2012 - 17:46
suhlas

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Pětka
24-25
Pětka [Redaktor]
22. Prosinec 2012 - 18:44
"...idol dobra a nemá ani náznak temné strany" s tím nesouhlasím, občas s ním cloumá hněv (např. Slaves of the Republic, Deception, Friends abd Enemies, Crisis on Naboo a další) a v epizodě Overlords bylo zmíněno, že Ahsoka má v sobě semínka temné strany zasetá svým mistrem...

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
+3
-1
Obrázek uživatele lubkazklubka
41-42
13. Únor 2013 - 13:01
.... . Taky si si myslím, že v určitých dílech je vidět, že i Ahoka je podobně temperamentní jako Ani a nechává se ovládnout svými city. A možná máte všichni pravdu, bo ze začátku mi přišel taky dost jiný, ale od druhé série se to začalo celé lámat.

PS: Super vyjasňující diskuze a můj nenemilejší lapsus je pryč. Vesele vstříc dalším dílům!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Mirek
24-25
22. Prosinec 2012 - 18:58
Ani náznak temné strany? To jako vážně? Jak už zmínila Pěťák007 měl by ses kouknout na některé díly popsané níže nebo si přečíst některé knížky jako třeba Labyrint Zla.

Don't ask, if you don't care.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
22. Prosinec 2012 - 19:52
ano, budu si číst Labyrint zla abych zjistil, že v TCW je Anakin ovládán hněvem
-.- geniální
(bavím se o TCW, tak asi nebudu číst něco jinýho ne?)

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
-2
-1
Obrázek uživatele Darth Mirek
24-25
22. Prosinec 2012 - 20:06
No tak určitě když Labyrint Zla zapadá do období CW :-)

Don't ask, if you don't care.

+1
+5
-1
Obrázek uživatele indepe91
32-33
25. Prosinec 2012 - 21:00
Jedi nemají jenom padawana nebo mistra. Vemte si díl 1x10 - The Lair of General Grievous kdy se mistra Kit Fisto setkal se svím bývalým padawanem Nahdar Webbem a v tomto díle mu řekl „sice už nejsi učedník, ale ještě nejsi mistr“. A při jejich setkání na začátku tohoto dílu říká Nadhar že je to čest sloužit jako rytíř. Takže si myslím že Skywalker je rytíř protože padawan mít padawana nemůže ale souhlasím že je tam malí „kiks“ protože jak tu zmínil někdo jiný ve filmu A New Hope se opravdu říká když jsem vás opouštěl byl jsem učedník a to opravdu nesedí, ale konečně v CW je Anakin „pouze“rytíř a není mistr

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Padmé
29-30
25. Prosinec 2012 - 21:39
Anakin není mistr a nikdy nebyl, padawana může mít i "jen" rytíř nemusí to být jen mistr. A v původních tcw před jeho povýšením říkali že mají málo generálu, takže potřebovali alespoň někoho dostat do stavu rytíře (protože padawan může být jen velitel jako je Ahsoka). A i kvůli "nedostatku" mistrů jí dali k Animu (a taky protože se o to přimluvil Obiwan samozřejmě, protože si myslel že když bude mít Ani nějakou zodpovědnost že se sklidní).

'Are you an angel?'

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Padmé
29-30
26. Prosinec 2012 - 23:02
Ještě si nemůžu odpustit dodatek ... Obi-Wan když dostal Aniho tak taky nebyl mistr ale "jen" rytíř ...

'Are you an angel?'

+1
+2
-1